• info@albayraktesteremakina.com
  • +90 542 585 70 58
  • Bakım - Onarım - Alım/Satım

Of'lu Muzaffer Ustanın Evlatlarına Mirası

Babamız Muzaffer Albayrak tarafından 1967 yılında Trabzon Of ilçesinde keresteci iken kendi makinelerindeki arızaları gidermek için icat etmiş olduğu makine üzerinde otomatik volant tornası sanatını Türkiye genelinde devam ettirerek 1982 yılında İstanbul bağcılarda Albayrak testere adı altında açmış olduğu testere kaynak bileme atölyesini kurmuştur. 1996 yılında Bağcılardan Bahçelievler/ Çamlıkahve deki yeni atölyemize taşınarak iş hayatını devam ettirmiştir. 05/03/1999 tarihinde babammızın vefatından sonra 2002 yılında Ümraniye Dudullu modoko bölgesinde taşınıp iş hayatımıza burada devam etmekteyiz. Babamın beş oğlundan 2. büyük oğlu olarak kendisinden öğrendiğim sanatı ve esnaflığı geliştirerek iş hayatına kardeşim ve oğlumla birlikte devam etmekteyim. İsmail ALBAYRAK

5850
Tamamlanan İş
4048
Mutlu Müşteri
125
Aktif Müşteri
81
Hizmet Verilen il

Çalışanlarımız

Gelecek Nesil

Gelecek Nesil

Yetişmekte

İsmail Ustamızın Muzaffer haricinde iki erkek evladı daha vardır. Şuanda ilk ve orta okulda eğitimlerine devam etmektedirler.

Muzaffer ALBAYRAK

Muzaffer ALBAYRAK

Kalfa

Dede mesleğini yüksekokul eğitimiyle birleştirerek üretim ve onarımda teknolojiyi geliştirmektedir. Atölyede babası İsmail Usta'nın verdiği işleri yetirerek işe katkı sağlamaktadır.

Serhat Efe ALBAYRAK

Serhat Efe ALBAYRAK

2. El Alım - Satım

2.El makine alım-satım ve nakliyesi konusunda uzmandır. Müşteri ihtiyacına göre en doğru makineyi tedarik etmektedir. Alım satım konusunda esnaflık ahlakına göre hareket etmektedir.

İsmail ALBAYRAK

İsmail ALBAYRAK

Firma Sahibi / Ustabaşı

Baba Muzaffer ustadan öğrendiklerini işinde uygulayıp geliştirmektedir. Makine bakım-onarım üstadıdır. Her türlü makine için yedek parça onarımı/ imalatı yapabilmektedir. Ustadır.